PHASE 6 - Download

Na tejto stránke si môžete stiahnuť obsah Vášho DVD v HD kvalite. Pokiaľ PHASE 6 DVD ešte nevlastníte môžete si ho zakúpiť tu. Vo vnútri Vášho DVD nájdete štvor miestny kód, ktorý Vám umožní stiahnuť DVD. Prosím zadajte tento kód do pola nižšie. Tento kód Vám umožní stiahnutie filmu na 3 zariadenia.
On this page you can download your Phase 6 DVD in HD quality. If you don't have the DVD yet, you can buy it here. Inside the front cover of your DVD there is a code to place in the box below to enable the download. This code enables the download on 3 devices.

Fotograf a cestovateľ Filip Kulisev, Master QEP, FBIPP predstavuje svoj nový disk Phase 6 s novinkou, ktorou sú krátke filmy z dronov a helikoptér podfarbenými podmanivou hudbou plnou emócií z najlepších hollywoodskych filmov. Disk sa delí na dve časti, venované horúcej a studenej klíme. V prvej z nich sú videá ukazujúce krásy a rozmanitosť odľahlých ostrovčekov v tichomorskej Polynézií, Melanézií a Mikronézií, podmanivú atmosféru na plážach Seychelov, či pekelné potoky lávy na Havajských ostrovov. Aj v krajinách plných ľadu a snehu sa bude na čo pozerať. Úchvatné sú rôznofarebné domčeky roztrúsené po grónskych skalách, stratené ľadovce v okolí kanadského Newfoundlandu alebo najsilnejší atómový ľadoborec na svete, ktorý pomaly, ale isto smeruje k Severnému pólu. Bonusom Phase 6 je sedemminútový krátky film Oceans, ktorý mal premiéru na Svetovom dni vody v OSN v New Yorku.

The internationally renowned photographer and traveler Filip Kulisev has released his latest disc, „Phase 6“. The DVD includes new shorts filmed from drones and helicopters, accompanied by moving themes from some of Hollywood’s greatest films. „Phase 6“ is divided into two parts, for warm and cold climates. In the first, videos show the beauty and diversity of remote islands in Polynesia, Melanesia and Micronesia, the inspiring atmosphere of the Seychelles, and glowing streams of lava flowing into the ocean in Hawaii. Films from the polar region include the brightly coloured houses along the shore of Greenland, lost icebergs around Newfoundland in Canada, and the most powerful nuclear icebreaker in the world, as it heads to the North Pole. „Phase 6“ includes a bonus seven-minutes film „Oceans“, premiered at the United Nations Water World Day in New York.
Input the code here:
Vložte kód sem:
No. File Duration Size Downloads Remaining Link
1. Cold Climate Phase 6 1080 AAC H.264 25 min 1.8 GB
2. Oceans Phase 6 1080 AAC H.264 7 min 0.5 GB
3. Warm Climate Phase 6 1080 AAC H.264 16 min 1.5 GB
Note: Download links are valid for 6 hours.
Note: Linky na stiahnutie súborov sú platné 6 hodín.